Prekių katalogas

Smulkintuvai internetu

 • Smulkintuvai internetu pigiau. Smulkinkite daržoves, svogūnus, žoleles bei gaminkite gardžiausius padažus ir patiekalus smulkintuvo pagalba, kuriuo greitai, patogiai ir saugiai paruošite ingredientus patiekalų gamybai. Derekis.lt virtuvės reikmenys: indai, puodai, keptuvės ir buitinė technika internetu pigiau.

 • Smulkintuvai – greitas ir patogus būdas paruošti patiekalo ingredientus be jokio vargo. Ruošiant patiekalus, pjaustymas užima nemažai laiko? Norint to išvengti ir paspartinti patiekalo gamybos eiga išbandykite smulkintuvus, kurie akimirksniu susmulkins salotas, svogūnus, prieskonius bei įvairias kitas daržoves.

  Derekis.lt asortimente galite įsigyti:

  Grūstuvę – kuri taps ne tik puikiu akcentu jūsų virtuvėje, bet ir jos pagalba galėsite pasidaryti itin kvapnių ir šviežių prieskonių, pasigaminti klasikinį pesto padažą ar sutrinti riešutus patiekalo gamybai.

  Universalų smulkintuvą – šis smulkintuvus ne tik universalus, bet ir funkcionalus, smulkinkite įvairiausias salotas, žoleles ir mėgaukitės gardžiomis salotomis ant jūsų stalo.

  Svogūnų smulkintuvą – tikras išsigelbėjimas tiems, kurie nuolat lieja ašaras pjaustydami svogūną, su smulkintuvu išvengsite nemalonaus svogūnų pjaustymo ir tai atliksite kur kas greičiau nei pjaustydami su peiliu.

  Daržovių ir prieskonių smulkintuvą – išvenkite ilgo daržovių pjaustymo, įdėkite norimas daržoves į smulkintuvą ir akimirksniu jas susmulkinkite tolimesnei patiekalo gamybai