Prekių katalogas

Skardinių atidarytuvai internetu

  • Skardinių atidarytuvai internetu pigiau. Atidarykite skardines greitai ir paprastai pasinaudoję atidarytuvo pagalba, įveikite bet kokias skardines saugiai ir patogiai. Derekis.lt virtuvės reikmenys: indai, puodai, keptuvės ir buitinė technika internetu pigiau.
     

  • Skardinių atidarytuvai – vienas iš patogiausių virtuvės apyvokos daiktų, kuris skardines atidaro greitai, saugiai ir patogiai . Skardinėse laikomas maistas mažiau genda, išlaiko maistingąsias savybes ir yra puikus pagalbininkas ruošiant įvairius patiekalus. Tačiau atsidaryti skardines ne visuomet būna lengva užduotis, jeigu ant skardinės nėra specialios atidarymo rankenėlės, jas turime atidaryti pasinaudojant atidarytuvo pagalba.

    Nerekomenduojama skardinių atidarinėti su peiliais, ar kitais aštriais ir tam nepritaikytais daiktais, kurie ne tik gali sužeisti, bet ir sulūžti bei sugesti nepataisomai. Skardinių atidarytuvai neužima daug vietos, yra lengvi ir patvarūs, todėl įveiks bet kokios rūšies skardines ir jas atvers greitai, ir svarbiausia - saugiai.

    Atidarytuve esantį peiliuką uždėkite ant skardinės viršaus ir lengvai sukite ar stumkite, peiliukas greitai įsmigs į skardinės vidų ir padės ją saugiai atverti. Pasinaudojus atidarytuvu jį išvalykite, arba nuplaukite po vandeniu.

    Derekis.lt asortimente rasite įvairių atidarytuvų skirtų įvairių skardinių, stiklainių ar kitos taros atidarymui.