Prekių katalogas

Sieteliai arbatai internetu

  • Sietelis arbatai internetu pigiau. Mėgaukitės gardžiausiomis ir kvapniausiomis arbatomis su itin patogiu sieteliu skirtu arbatžolių perkošimui. Derekis.lt virtuvės reikmenys: indai, puodai, keptuvės ir buitinė technika internetu pigiau.
     

  • Vienas malonumas gardžiuotis šilta ir kvapnia žolelių arbata. Tačiau sutiksite, kad žolelės plaukiojančios puodelyje ne tik ne estetiška tačiau ir nepatogu. Norit mėgautis žolelių arbata verta įsigyti patogų ir nedaug vietos Jūsų namų virtuvėje užimantį sietelį arbatai.

    Sietelis – koštuvas arbatžolėms itin patogus būdas greitai ir lengvai perkošti mėgstamą arbatą ir ja gardžiuotis be jokių viduje esančių žolelių. Sietelio viduje esantis itin plonas tinklelis sugeria visas susikaupusias žoleles ir leidžia gardžiuotis arbata be jokio vargo.

    Derekis.lt asortimente galite rinktis iš įvairaus dydžio ir formų sietelių skirtų perkošti arbatą, arba specialų sietelį skirta sudėti žoleles į vidų, o sietelį įmerkti į jūsų puodelį ir leisti išsiskleisti gardžiausiems skoniams ir aromatams.