Prekių katalogas

Šaukšteliai internetu pigiau

  • Šaukšteliai internetu pigiau. Įvairaus dydžio, išskirtinio dizaino ir paskirties šaukšteliai nepriekaištingam pietų ar vakarienės stalui. Kokybiški ir ilgaamžiai šaukšteliai, atsparūs karščiui bei šalčiui.

  • Rytinis kavos ar arbatos puodelis, gardus desertas neapsieina be vieno iš svarbiausių virtuvės įrankių – šaukštelio. Šaukšteliai itin universalus ir dažnai namuose naudojamas įrankis, su kuriuo ne tik išmaišome kavą, arbatą, tačiau ir mėgaujamės įvairiais desertais.

    Derekis.lt asortimente galite įsigyti šaukštelių komplektus, kuriuos nesunkiai priderinsite prie savo virtuvės stalo įrankių, taip pat galite įsigyti šaukštelius ir po 1vnt. Išskirtinio dizaino, formos ir spalvos šaukšteliai, kuriuos priderinsite prie bet kokio stalo serviruotės.

    taip pat galite įsigyti iš išskirtinio dizaino bei spalvos šaukštelius – vario, aukso spalvos, kurie taps neatsiejama interjero detale namuose. Šaukšteliai gaminami iš nerūdijančio plieno, tad pasižymi ilgaamže kokybe, jie atsparūs karščiui bei šalčiui, nepakeičia gaminio spalvos ar formos.

    Šaukštelius lengva prižiūrėti, juos galite plauti indaplovėje, o kad jie dailiai blizgėtų ir estetiškai atrodytų plaunant galite naudoti sodos miltelius, taip pat jų nepamiršti išblizginti šluoste.