Prekių katalogas

Šaukštai internetu

  • Šaukštai internetu pigiau. Virtuvės įrankių rinkiniai internetu, įvairaus dydžio ir paskirties šaukštai jūsų kasdieniniam ir švenčių stalui. Kokybiški šaukštai pagaminti iš kokybiškų medžiagų, saugių sąlyčiui su maisto produktais.

  • Šaukštai - vienas iš pagrindinių įrankių gaminant ar valgant skystesnės konsistencijos patiekalus – sriubas, troškinius, košes bei kitus patiekalus, kurių nepavyktų valgyti su šakute ar kitu įrankiu. Šaukte esantis įdubimas leidžia patogiai pasemti norimo patiekalo kiekį ir jį estetiškai įpilti į dubenį.

    Derekis.lt asortimente galite įsigyti įvairių rūšių šaukštų – įprasto dydžio, skirtų valgyti sriuboms, troškiniams ar kitiems skystiems patiekalams, taip pat didesnių šaukštų, kurių pagalba galima lengvai pasemti didesnius kiekius sriubos ar kito patiekalo ir juos įpilti į pasirinktą indą. Taip pat galite įsigyti patogų kiaurasamtį, kurio pagalba lengvai iš vandens išimsite išvirtą patiekalą – makaronus, virtinukus ir kt.

    Daugelis šaukštų gaminami iš karčiui atsparių medžiagų – higieninio nailono, silikono, kurie nesibraižo ir yra saugūs sąlyčiui su maisto produktais. Šaukštai lengvai prižiūrami, juos galite plauti indaplovėje ar po tekančiu vandeniu, svarbu gerai nuplauti maisto likučius, kurie nepradėtų gesti ar skleisti nemalonaus kvapo ant šaukšto sienelių.

    Įsigykite virtuvės įrankių iš gerai žinomų prekių ženklų, tokių kaip Zyle, kurie siūlo kokybišką ir modernų prekių asortimentą: lėtaeiges sulčiaspaudes, maisto produktų džiovykles, elektrinius grilius, mėsmales, ledų gaminimo aparatus, pieno putų plakiklius, kokteilines ir daugelį kitų kokybiškų bei ergonomiško dizaino prekių.