Prekių katalogas

Šakutės internetu

  • Šakutės internetu pigiau. Patogios, elegantiškos ir dailios šakutės internetu. Išsirinkite šakutes pagal paskirtį – skirtas pagrindiniams patiekalams, ar išskirtines dailias desertines šakutes.

  • Šakutės vienas pagrindinių stalo įrankių, be kurių neapsieina mūsų pietūs ar vakarienė. Šakutės skirtos pasmeigti ar prilaikyti ne skystą maistą. Gali būti naudojamos tiek pagrindiniams mėsos, žuvies ar kitiems patiekalams, tiek įvairiems desertams skirtos išskirtinės, nedidelės desertinės šakutės.

    Šakutes galite įsigyti atskirai ir derinti jau prie turimų stalo įrankių rinkinių, arba pirkti jas kartu su kitais rinkinyje esančiais įrankiais. Šakutes galite įsigyti norimo dydžio, dizaino bei spalvos, tad jas nesunkiai priderinsite prie savo turimų įrankių ir taip sukursite dailų ir elegantišką kasdieninį ar švenčių stalą.

    Šakutes galite įsigyti pagal paskirtį, jos gali būti skirtos pagrindiniam patiekalui -tokios šakutės turi 4 smailus smaigalius, kuriais patogu prismeigti ar prilaikyti maistą. Taip pat galite įsigyti desertams skirtų specialių šakučių - tokias šakutes įprastai sudaro 3 smailūs smaigaliai. Desertams skirtos šakutės būna šiek tiek mažesnės, dailesnio ir išskirtinio dizaino. Desertines šakutes lengvai priderinsite prie bet kokio stalo įrankių rinkinio ir galėsite mėgautis elegantiškais padengtu stalu.