Prekių katalogas

Riešutų gliaudikliai internetu

  • Riešutų gliaudikliai internetu pigiau. Gliaudykite įvairaus dydžio ir rūšies riešutus greitai ir patogiai su riešutų gliaudikliu. Derekis.lt virtuvės reikmenys: indai, puodai, keptuvės ir buitinė technika internetu pigiau.

  • Riešutai – vienas skaniausių ir maistingiausių užkandžių. Riešutus skanu valgyti tiek vienus, tiek jais gardinti įvairius patiekalus, ar puošti desertus. Tačiau mėgautis šiuo sveiku ir skaniu užkandžiu neretai gali prireikti riešutų gliaudiklio. Ne visi parduodami riešutai yra apdoroti ir paruošti valgymui, neretai juos tenka išsigliaudyti patiems, tad tam puikiai gelbsti riešutų gliaudikliai.

    Riešutų gliaudikliai itin kompaktiški, neužima daug vietos, tad lengvai ir patogiai ras vietą Jūsų virtuvės stalčiuje ar spintelėje. Gliaudikliais naudotis itin lengva ir paprasta, tereikia įdėti norimą riešutą į jį ir rankomis suspausti gliaudiklio rankenėles. Gliaudiklis akimirksniu suskaldys riešuto kevalą ir galėsite mėgautis gardžiu ir šviežiu riešutų skoniu.

    Gliaudikliai gali suskaldyti tiek mažus tiek didesnius riešutus, nepriklausomai nuo jų rūšies. Riešutus rekomenduojama gliaudyti palengva, nenaudojant visos jėgos, kad nepažeisti paties riešuto ir išlaikyti jį sveikos formos.

    Derekis.lt asortimente rasite įvairių formų ir kainos riešutų gliaudiklių, kurie taps tikru pagalbininku ir paprastu būdu gliaudyti ir paruošti riešutus valgymui ar patiekalo puošimui.