Prekių katalogas

Raviolių, koldūnų formuotuvai internetu

 • Koldūnų ir raviolių formuotojai internetu pigiau. Pasigaminkite mėgstamus koldūnus ar raviolius be jokio vargo su specialiu formuotoju galite pasigaminti norimo skonio gardžiausius patiekalus visai šeimai. Derekis.lt virtuvės reikmenys: indai, puodai, keptuvės ir buitinė technika internetu pigiau.
   

 • Gardūs ir įvairių skonių ravioliai bei koldūnai nepalieka abejingų, o nuo šiol juos galite pasigaminti ir savo namų virtuvėje. Esame įpratę raviolius bei koldūnus pirkti parduotuvėje, tačiau ar esate bandę juos gaminti patys? Tam nereikia nei daug laiko, nei produktų, tiesiog tinkamos ir kokybiškos technikos su kuria galėsite gardžiuotis šiais patiekalais be jokio vargo.

  Raviolių ir koldūnų formavimo įrenginys jums leis formuoti norimo skonio bei formos koldūnus visai šeimai. Formuotuvu naudotis itin paprasta ir lengva, tereikia užminkyti norimą tešlą, pasiruošti norimą įdarą ir įrenginio pagalba formuoti koldūnus ar raviolius.

  Derekis.lt asortimente išsirinkite norimą raviolių ir koldūnų formuotoją ir kibkite į darbus. Kokie šių formuotojų privalumai?

  • Greitas ir patogus pasirinkto patiekalo formavimas
  • Šviežias ir nepriekaištingas skonis su norimu įdaru
  • Vienu kartu galite pasidaryti norimą kiekį koldūnų ar raviolių – įrenginys nėra elektrinis, todėl nenaudojamos jokios elektros sąnaudos
  • Įrenginį galima plauti indaplovėje, prie jo nelimpa tešla ir kiti ingredientai

  Įsigykite formuotoją puikiomis kainomis ir mėgaukitės gardžiausiais patiekalais su visa šeima. Nuo šiol šefu gali tapti kiekvienas, nes pasigaminti mėgstamą patiekalą dar niekada nebuvo taip lengva.