Prekių katalogas

Rankšluosčių stovai internetu

  • Popierinių rankšluosčių stovai internetu pigiau. Popierinių rankšluosčių stovai pagalbininkai namų virtuvėje ar bet kurioje kitoje namų vietoje, patogūs ir neužima daug vietos. Derekis.lt virtuvės reikmenys: indai, puodai, keptuvės ir buitinė technika internetu pigiau.
     

  • Popierinių rankšluosčių stovai – viena patogiausių prekių Jūsų namų virtuvėje. Popieriniai rankšluosčiai tikri pagalbininkai tiek virtuvėje, tiek visuose namuose, su jais itin patogiai ir greitai išvalysite skysčius, nusivalysite rankas. Tačiau naudojantis rankšluosčiu be stovo gali kilti įvairių nepatogumų – rankšluosčiai gali greitai susilieti, nukristi, išsipurvinti, o ir atplėšti norimą kiekį nėra taip patogu.

    Popierinių rankšluosčių stovai neužima daug vietos, yra patogūs naudoti bet kurioje namų vietoje. Stovai yra pakankamai tvirti, todėl saugiai prilaikys popierinius rankšluosčius bei neleis jiems nukristi ar kaip nors kitaip pasižeisti juos atplėšiant.

    Stovais naudotis itin paprasta ir patogu, tereikia įstatyti popierinį rankšluostį į stove esančias vietas, arba jį įstatyti per viršų.