Prekių katalogas

Picos pjaustyklės internetu

  • Picų pjaustyklės internetu pigiau. Kokybiškos picų pjaustyklės lengvai ir patogiai pjaustančios picos padą, įvairias tešlas, omletus ar pyragus. Derekis.lt virtuvės įrankiai ir buitinė technika internetu pigiau.

  • Picos - tikra klasika ir neabejotinai vienas skaniausių patiekalų, mėgstamas tiek mažų tiek suaugusiųjų. Pačių įvairiausių picų galima rasti tiek restoranuose, tiek jas gaminti namuose. Tačiau sutiksite, kad pica mėgautis būtini tam tikri įrankiai, užtikrinantys patogų valgymą. Vienas tokių – picų pjaustyklė, kurios pagalba picą greitai ir patogiai supjaustysite norimo dydžio gabaliukais.

    Daugelis picerijų picas supjausto prieš patiekiant patiekalą, tačiau jeigu picą valgote namuose, arba ją gaminatės namuose, picų pjaustykle susipjaustysite sau patogius gabalėlius. Dažnai pica pjaustoma įvairias peiliais, nepritaikytais picos pjaustymui, todėl dažnai jie netinkamai atpjauna, arba limpa prie picos ingredientų, taip gadindami estetinį vaizdą. Be to, su peiliu užtrunkama kur kas greičiau nei su pjaustykle.

    Picos pjaustykle naudotis itin patogu ir greita, pjaustyklė turi tarsi diskinį apvalų peiliuką, kuris kartu su rankenėle besisukant tolygiai ir greitai pjausto picos padą norimo dydžio gabaliukais. Pjaustykle naudotis visiškai saugu, nes peiliukas nesiliečia su rankomis, tam yra patogi rankenėlė, kurios dėka ir valdote pjaustyklę.

    Taip pat, pjaustykle galite pjaustyti ne tik picą, tačiau ir kitus patiekalus, tokius kaip - tešla, omletas, įvairūs pyragai.Pjaustyklė itin ergonomiška, ja patogu naudotis tiek kairiarankiams tiek dešiniarankiams.