Padėklai internetu

 • Virtuvės padėklai internetu pigiau. Kokybiški ir patvarūs padėklai – nepamainomas virtuvės ir buities daiktas patiekalų gamyboje. Derekis.lt virtuvės įrankiai ir buitinė technika internetu pigiau.

  Padėklas KOZIOL APRIL (avietinis)
  Kaina 1140
  12  Sutaupykite 060
  Padėklas KOZIOL APRIL (baltas)
  Kaina 1140
  12  Sutaupykite 060
  KOZIOL padėkliukas FLAME
  Kaina 1140
  12  Sutaupykite 060
  KOZIOL padėkliukas HELL-O
  Kaina 1140
  12  Sutaupykite 060
  KOZIOL padėkliukas ALICE 4 vnt.
  Kaina 660
  7  Sutaupykite 040
 • Virtuviniai padėklai – nepamainomas daiktas buityje, naudojami ne tik maisto patiekimui, tačiau ir įvairių maisto produktų – tokių kaip vaisių ar daržovių laikymui. Padėklai yra įvairių dydžių, formų bei dizainų, todėl yra lengvai pritaikomi namų interjere.

  Padėklai itin kompaktiški, neužima daug vietos, yra lengvi, todėl juos nesudėtingai perkelsite iš vienos vietos į kitą. Padėklai yra tinkami maisto produktų laikymui, ar patiekalų patiekimui – dažniausiai ant vieno padėklo telpa 2 lėkštės, tačiau verta atsižvelgti į jų dydį ir formą.

  Derekis.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomi padėklai pasižymi ne tik išskirtiniais dizainais, tačiau ir kokybe. Čia galima rasti aukštos kokybės plastmasės padėklų, arba pagamintų iš patvarių kamščių medžiagos. Puikūs ir kokybiški gamintojo Bodum padėklai nustebins savo išskirtine kokybe ir dizainu, kurį lengvai priderinsite prie bet kokio namų interjero. Tai ne tik papuoš Jūsų stalą, bet ir bus nepamainomas virtuvės pagalbininkas.

  „Bodum, Inc.“ yra danų virtuvės reikmenų gamintojas, kurio būstinė yra Triengene, Šveicarijoje. 1944 m. Kopenhagoje (Danija) įkūrė Peteris Bodumas. 1978 m. įmonę į Šveicariją perkėlė jo sūnus Jørgenas, kuris ir toliau vadovavo įmonei kaip generalinis direktorius. „Bodum“ gaminius sudaro prancūziški presai, vakuuminiai kavinukai („Santos“) ir dvigubų sienelių gėrimo taurės, pagamintos Kinijoje iš borosilikatinio stiklo.