Prekių katalogas

Mentelės internetu

  • Mentelės internetu pigiau. Kokybiški ir patvarūs buities daiktai, įrankiai, virtuvės indai ir reikmenys. Derekis.lt virtuvės įrankiai ir buitinė technika internetu pigiau.

  • Gaminant įvairius patiekalus reikalingi ne tik ingredientai, bet ir geri kokybiški įrenginiai bei įvairūs įrankiai. Vienas tokių – mentelės, kurios nepamainomas įrankis tiek gaminant patiekalus keptuvėje, tiek orkaitėje ar grilinant lauke.

    Mentelės skiriasi ne tik savo medžiaga, dizainu, dydžiu tačiau ir paskirtimi. Vienos mentelės skirtos patiekalams ruošiamiems keptuvėje, kitos griliui. Vienos geriausių ir kokybiškiausių mentelių -pagamintos iš silikono. Tokios mentelės atsparios dideliam karščiui, yra patogios.

    Plastmasinės mentelės yra pigesnės, tačiau ne tokios patvarios, dideliame karštyje plastmasė gali pradėti lydytis, taip pat plastmasė linkusi sugerti kvapus, tad jos naudojimas nėra toks komfortiškas ir patogus kaip silikoninės.

    Derekis.lt asortimente rasite mentelių skirtų kepimui keptuvėje, griliaus mentelių, taip pat įvairių plakimo mentelių kurios palengvins Jūsų patiekalų gamybą.