Prekių katalogas

Ledų šaukštai internetu

  • Ledų šaukštai internetu pigiau. Kokybiški ir patvarūs buities daiktai, įrankiai, virtuvės indai ir reikmenys. Derekis.lt virtuvės įrankiai ir buitinė technika internetu pigiau.

    Prekių nėra.
  • Ledai – vienas mėgstamiausių ir populiairiausių desertų, kuriuos mėgsta tiek vaikai tiek suaugę.  Karštomis vasaros dienomis ledai tikra atgaiva, tiek gaivinantys vaisiniai tiek smaližių mėgstami šokoladiniai.  O kad mėgavimasis ledais būtų dar paprastesnis ir dar gardesnis išbandykite ledų šaukštus.

    Ledų šaukštai – išeitis ne tik patogiai įdėti ledus į indelį, tačiau ir juos patiekti estetiškai. Ledų šaukštai plačiai naudojami kavinių, ledainių įstaigose. Ledų šaukštai turi specialius įgaubimus, kurių dėka norimas ledų kiekis iš talpos paimamas patogiai ir tvarkingai. Šiuose specialiuose šaukštuose ledai suformuojami nedideliais rutuliukais, kurie gražiai formuojami deserto lėkštėje.

    Derekis.lt asortimente rasite gamintojo KichentAid šaukštus pasižyminčius estetika ir kokybe.  KichentAid - tai superpremium lygio virtuvės prietaisų gamintojas. Jo produkcija plačiai pripažinta visame pasaulyje `bei tinka kiekvienai virtuvei. KitchenAid produkciją geriausiai apibūdina - patvarus metalas, nerūdijantis plienas, galingumas, tvirtumas, paprastumas, dizainas ir grožis.