Prekių katalogas

Kočėlai internetu

  • Kočėlai internetu pigiau. Kad maisto gaminimas būtų dar patogesnis ir sklandesnis rinkitės tik kokybiškas ir patvarias buities prekes. Derekis.lt virtuvės įrankiai ir buitinė technika internetu pigiau.

  • Virtuvės šeimininkės sutiks, kad kočėlas privalo būti kiekvienų namų virtuvėse. Tai itin praktiškas virtuvės apyvokos daiktas, kuris palengvins patiekalų gaminimą ir leis pagaminti net ir sudėtingiausius patiekalus visai šeimai.

    Kočėlas neužima daug vietos, yra lengvas ir patogus naudoti, tad puikiai pasitarnaus Jūsų buityje. Kočėlo dėka išlyginsite tešlą pyragui, blynams ar kitiems kepiniams. Kočėlas iš galų turi rankenas, su kuriomis patogiai suimsite kočėlą, kai kuriuose kočėluose sumontuotos besisukančios rankenos, tad patogiai ir lengvai galėsite išlyginti patiekalo tešlą.

    Kočėlai būna įvairių dydžių ir medžiagos, dažniausiai jie būna - mediniai, silikoniniai, dengti metalu ar plastiku. Vienas populiariausių ir geriausių pasirinkimų silikoniniai kočėlai, jų paviršius neleidžia prilipti tešlai, todėl gaminimas bus kur kas sklandesnis ir patogesnis.

    Kočėlus lengva išvalyti, juos galima plauti vandeniu arba valyti šluoste. Dažniausiai nerekomenduojami naudoti indaplovėje.