Prekių katalogas

Kiaušinių indeliai internetu

  • Kiaušinių indeliai internetu pigiau. Kokybiški ir patvarūs buities daiktai, įrankiai, virtuvės indai ir reikmenys. Derekis.lt virtuvės įrankiai ir buitinė technika internetu pigiau.

  • Kiaušinių indeliai – ne tik naudingas ir reikalingas virtuvės, jūsų valgomojo stalo daiktas, tačiau ir puošmena stalui. Dėka savo formos, kiaušinis ne visuomet gražiai atrodo paprastoje lėkštėje, o šie indeliai padės išlaikyti tvarką ir eleganciją ant stalo.

    Kiaušinių indeliai itin patogūs, neužima daug vietos, puikiai sutalpina bet kokio dydžio kiaušinį ir dailiai atrodo ant valgomojo stalo. Derekis.lt galite įsigyti įvairių spalvų, formos ir dizaino kiaušinių indelius.

    Kiaušinių indeliai skiriasi savo medžiaga – nuo metalinio, plastmasinio iki akrilinio ar stiklinio. Taip pat galite rasti įvairios formos, ar spalvų indelius, kurie neabejotinai derės prie Jūsų virtuvės ar visų namų interjero.

    Kiaušinių indelių laikikliai patogiai plaunami, arba valomi šluoste. Dažniausiai pakuotėje rasite 2 – 4vnt kiaušinių laikymo indelių.