Prekių katalogas

Dozatoriai internetu

 • Dozatoriai internetu pigiau. Dozatoriai internetu – išsirink kokybišką ir tavo poreikius atitinkančią prekę. Derekis.lt namų apyvokos daiktai internetu pigiau.

 • Dozatorius  – nedidelis, tačiau itin kompaktiški ir buityje itin pasitarnaujantys daiktas. Dozatorius lengvas, paprasto naudojimo įrankis, kurio pagalba galime tam tikrą gėrimą įsipilti daug patogiau ir paprasčiau. Jis palengvina maisto bei gėrimų ruošimo laiką ir padeda lengviau pamatuoti ar supilti skysčius į reikiamą indą.

  Dozatoriumi naudotis itin paprasta, tereikia dozatoriaus antgalį užkimšti ant norimo butelio. Pavertus butelį, iš dozatoriaus angos patogiai pilasi skystis. Dažniausiai dozatoriai dedasi ant aliejaus, acto, padažų, taip pat ant mėgstamo
  gėrimo butelių.

  Dozatorius lengvai prisitvirtina prie butelio. Jo viduje esantis piltuvėlis leidžia įpilti norimą kiekį gėrimo į pasirinktą indą, keptuvę ar stiklinę. Sutikime, norimą gėrimą, aliejų ar kitą skystį pilti iš butelio, ne visuomet gaunasi patogu, o kartais jo ir padauginame, tad dozatoriaus pagalba skystis pilasi iš lėto ir patogiai.

  Dozatorių galima panaudoti ne tik skysčio patogesniam pylimui, tačiau ir kaip kamštį, norint užkimšti įvairius skysčius, kad jie neišsigaruotų. Dažniausiai dozatoriai pagaminti iš nerūdijančio plieno, kuris pasižymi savo kokybe, nesugeria kvapų ir yra lengvai prižiūrimas.

  Dozatorius galima lengvai išvalyti nuo susikaupusių skysčių likučių, juos galima naudoti ir indaplovėje. Renkantis dozatorius atkreipkite dėmesį į jo diametrą, kuris būtų tinkamiausias Jūsų turimų butelių dydžiui.

  Dozatoriai internetu – smulkus ir kokybiški buitiniai prietaisai mažesnėmis kainomis. Išsirink savo pagalbininką buityje jau dabar!