Prekių katalogas

Ąsotėliai internetu

 • Ąsotėliai internetu. Nepriekaištingas dizainas ir kokybė, patogūs naudoti ir pritaikyti kiekvieno poreikiui. Derekis.lt ąsotėliai internetu pigiau.

 • Ąsotėlis – universalus indas, skirtas gėrimams bei kitiems skysčiams laikyti. Ąsotėlis plačiai naudojamas virtuvėje, kurio dėka skysčius galime laikyti sandariai ir tam pritaikytame inde. Ąsotėlis, taip pat, gali būti puiki puošmena švenčių stalui, ar kaip dekoracija namų indaujoje.

  Ąsotėlių pasiūla itin gausi, yra įvairių indo formų bei medžiagų, iš kurių jis pagamintas. Ąsotėlius galima rinktis porcelianinius, stiklinius, nerūdijančio plieno.

  Ąsotėliai gali būti naudojami:

  •    Kaip interjero dalis – pavyzdžiui pamerkti gėlėms, ar tiesiog tapti puošmena namuose
  •    Ąsotėlis vandeniui, pienui, ar kitiems greitai susivartojantiems skysčiams laikyti
  •    Skirtas laikyti actą, aliejų ar kitus ilgiau negendančius skysčius
  •    Ąsotėlis kavos ruošimui

  Derekis.lt ąsotėliai skirti ir gali būti naudojami tiek buityje, tiek ir kaip interjero detalė. Čia galite rasti išskirtinio modelio bei spalvos, akį traukiančius ąsotėlius skysčiams laikyti. Galite rasti tiek atvirų, tiek uždengiamų ąsotėlių, su dozatoriais ar be jų, atitinkančius kiekvieno poreikius.

  Ąsotėlius naudoti itin lengva ir paprasta. Jie yra lengvi, patogūs valyti, tinkami tiek karštam, tiek šaltam skysčių laikymui. Įvairių talpų ir išskirtinių dizainų. Prieš renkantis ąsotėlį įsitikinkite ar jį galima naudoti indaplovėje.

  Derekis.lt – ąsotėliai internetu. Išskirtinė kokybė ir dizainas.