Prekių katalogas

Skalbinių džiovyklos

  • Nesvarbu, ar pavargote džiaustyti šlapius drabužius ant virvės, ar jums reikia dar daugiau vietos rūbams išdžiovinti, tvirta, vietos sutaupanti drabužių džiovykla yra puikus pagalbininkas namuose. Derekis.lt džiovyklos internetu kainuoja pigiai, o funkcionalumas garantuoja ilgalaikę naudą. Leiskite sau gyventi patogiai. 

    Reikia pagalbos? Nedvejodami kreipkitės ir mes padėsime jums rasti tinkamiausią variantą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius.  

  • Norėdami prailginti savo drabužių tarnavimo laiką ir sutaupyti pinigų už elektros energiją, naudokite skalbinių džiovyklą, kad išdžiovintumėte drabužius, o ne elektrines džiovykles. Daugumoje klimato sąlygų drabužiai išdžiūsta per kelias valandas. Džiovykla sutaupys tiek pinigų, kad atsipirks per kelis mėnesius, todėl tai yra viena geriausių investicijų, kurią kada nors atliksite. Tačiau kartais esant tam tikram klimatui, džiūvimas trunka ilgiau nei kelias valandas, ypač šaltuoju metų sezonu. Tada patartume perkelti džiovyklą į vietą, kur šalia yra radiatorius ar kitas šilumos šaltinis išskiriantis daugiausiai šilumos. Atraskite geriausią  ir veiksmingiausią vieta džiovyklai.