Prekių katalogas

Lyginimo lentos internetu

 • Lyginimo lentos yra kiekvieną dieną naudojamas daiktas apie kurį dažniausiai nepagalvojame tol, kol jis nesugenda. Suprantama, kad sugedus, sulūžus – skubiai reikia naujos lyginimo lentos. Tokias Jums gali pasiūlyti Derekis.lt. Apsidairykite ir galbūt rasite Jūsų poreikius labiausiai tenkinantį daiktą.

 • Kokybiškos lyginimo lentos turi būti kiekvienuose namuose. Kadangi lyginimas yra laiko bei jėgų reikalaujantis darbas, visiškai natūralu, kad su kokybiška lyginimo lenta pavyks be jokio vargo ir labai greitai atlikti šiuos gana sudėtingus darbus.

  Derekis.lt siūlomos lyginimo lentos internetu yra labai įvairios. Taip orientuojamasi į skirtingų žmonių poreikius ir tikimasi, kad kiekvienam pavyks pasiūlyti tai, ko jam labiausiai reikia.

  Pirmiausia prekiaujama tik žinomiausių gamintojų gaminiais taip siekiant garantuoti, kad įsigyta prekė tarnaus ilgai ir ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks poreikius:
  1. VILEDA
  2. ARNICA
  3. BIEFFE
  4. BOSCH
  5. HOOVER
  6. Ir kito.

  Žinoma, gamintojas nėra vienintelis kriterijus, kurį reikia įvertinti ieškant pačios tinkamiausios lyginimo lentos. Jūsų dėmesiui nurodysime dar kelis svarbius kriterijus, kurie pagreitins ir supaprastins paieškas.

  • Lyginimo lentos skiriasi savo pločiu. Jeigu jos reikalingos drabužių lyginimui – dažniausiai puikiai pasitarnauja ir nedidelių matmenų. Tačiau jeigu dažnai tenka lyginti patalynę arba užuolaidas – siūlome įsigyti didesnių matmenų lyginimo lentas.
  • Taip pat skiriasi ir jų aukštis. Patogiausia, kai jos turi aukščio savireguliacijos funkciją. Tokiu atveju pagal poreikius galite nustatyti Jums labiausiai tinkamą.
  • Labai populiarios yra šildomosios lentos, kurios dar labiau supaprastina lyginimo darbus. Tokiu atveju sutaupysite daug laiko, kadangi nemažą dalį išlyginimo darbo atliks pati lenta.
  • Galbūt Jums aktualus ir dizainas?
  • Kai kuriems aktualus ir svoris. Ypač kai lenta dažnai transportuojama iš vienos vietos į kitą.

  Jeigu rasti tinkamiausią lyginimo lentą vistiek yra gana sunku – tokiu atveju siūlome susisiekti su Derekis.lt profesionalais, kurie mielai atsakys Jums į visus iškilusius klausimus apie gaminius bei padės rasti tokias lyginio lentas, kokių labiausiai ieškote.