Prekių katalogas

Smulki buitinė technika internetu

  • Šioje skiltyje rasite įvairios smulkios buitinės technikos modelių namams, verslui, grožio paslaugoms, atliekamoms namuose arba profesionaliai. Tai technika, kuri yra mūsų visų namuose, tik ji nėra dažnai naudojama arba labai aiškiai pastebima, kaip didieji prietaisai.

  • Smulki buitinė technika yra skirta namams, virtuvei ir grožio paslaugoms. Derekis.lt parduotuvėje yra šimtai įvairių smulkios buitinės technikos prietaisų. Prieš įsigyjant norimą prietaisą, gerai peržiūrėkite visas kategorijas ir palyginkite prekių kainas ir funkcionalumą.

    Daugiausiai smulkios buitinės technikos naudojama virtuvėje. Dėl šios priežasties ši virtuali lentyna yra pati didžiausia. Papildomai virtuvės smulkiąją techniką būtų galima suskirstyti į tradicinę ir novatorišką. Tradicinei sričiai tektų visi gerai žinomi prietaisai, pavyzdžiui kavos aparatai, skrudintuvės (fritiurinės), kokteilinės (blenderiai), daržovių smulkintuvai, skrudintuvai (tosteriai) ir, žinoma, virduliai. Netradicinė arba novatoriška buitinė technika paprastai padeda atlikti tam tikrą rečiau reikalingą darbą efektyviau. Pavyzdžiui, turime cukraus vatos aparatai padeda tik suvynioti naminės cukraus vatos. Dešrainių gaminimo aparatai padeda pasigaminti beveik profesionalius dešrainius. Elektriniai peiliai yra kaip savotiški pjūklai šaldytam maistui, o jogurto gamybos aparatai tinkami gaminti tik skaniam naminiam jogurtui ir padažui. Dar gali prireikti tokių prietaisų, kaip kiaušinių virimo aparatai, makaronų gaminimo aparatai, pieno plakikliai, šokolado fontanai. Prietaisų įvairovė gali ir gluminti. Beje, ar žinojote, kad turime ir bulviaskučių? Taip, tai prietaisai, kurie už jus nuskuta bulves... Šalia virtuvei skirtų prietaisų galima rasti ir virtuvinių įrankių.

    Namų technika – tai dulkių siurbliai, lygintuvai, svarstyklės, pūkų surinktuvai, siuvimo reikmenys. Taip pat galima įsigyti ir specialių ultragarsinių valytuvų smulkiems daiktams valyti.

    Grožiui ir sveikatai skirta dešimtys rūšių smulkios buitinės technikos prietaisų. Dažniausiai tai plaukų priežiūros priemonės, epiliatoriai, pedikiūro ir manikiūro prietaisai. Taip pat čia rasite masažinių vonelių, kraujospūdžio matuoklių ir kitų medicininės paskirties prietaisų. Vaikų priežiūros priemonėms skirta atskira vitrina.

    Rinkitės tinkamiausią buitinę techniką tik Derekis.lt parduotuvėje, nes galite nusiderėti net tada, kai vyksta akcijos ir išpardavimai.