Prekių katalogas

Priedai internetu

 • Plovimo įrenginiai veiks kur kas geriau, jeigu greta jų bus įmontuoti ir tinkami  priedai, kurie suteikia sistemai kur kas daugiau funkcionalumo. Svarbiausia pasirinkti priedus, kurie tobulai tinka prie Jūsų  pasirinktos sistemos. Tokiu atveju tobulumui nėra ribų.

 • Plovimo įrenginių priedai pasirūpins, kad Jūsų namuose, sode bei kitose vietose visada būtų švara, tvarka ir tai iš Jūsų nereikalautų nei daug laiko, nei daug pinigų. Svarbiausia kartą įsigyti kokybišką įrangą, kuri pasirūpins Jūsų namais ir tuo pačiu Jumis.

  Žinoma, prie kokybiškos įrangos būtini specialūs priedai, kurie suteikia daugiau funkcionalumo ir tuo pačiu užtikrina švaresnį gyvenimą.

  • Specialūs antgaliai pasirūpins, kad su vandens tiekimo sistemomis būtų galima nuvalyti net ir pačius intensyviausius nešvarumus, kurie yra ant transporto priemonių, baldų, namo fasado bei kitų vietų. Antgaliai taip pat skirti siurbliams, kurie gali pašalinti ne tik dulkes, tačiau ir mikroorganizmus.
  • Specialūs filtrai taip pat naudojami daugelyje sistemų. Nuo dulkių siurblių iki langų valytuvų, tad jeigu reikalingas filtras – būtinai rinkitės tokį, kuris pasižymi Jums reikalingomis charakteristikomis. Derekis.lt prekybos vietoje rasite ne tik įrangą, tačiau ir jai reikalingus priedus, tad siūlome viskuo pasirūpinti iškart.
  • Plovikliai internetu pigiau taip pat naudojami labai skirtingais atvejais. Ir tokiu atveju, kai reikalingas langų blizginimas, ir tada, kai būtina pašalinti dulkes kitose vietose. Svarbiausia pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka.
  • Galiausiai, Derekis.ltsiūlomi priedai langų valytuvams suteiks sistemoms daugiau funkcionalumo bei patogumo.

  Plovimo įrenginiai ir priedai pasirūpins švaria aplinka, kurioje gera gyventi. Išbandykite, rinkitės, įvertinkite ir galiausiai džiaukitės, kad radote tą kokybę, kurios ieškojote. Derekis.lt – pagal kiekvieno poreikius.