Prekių katalogas

Purškimo pistoletai, antgaliai internetu

  • Purškimo pistoletai padės pasirūpinti Jūsų daržu bei sodu, kadangi jis visada bus palaistytas, o žemė drėgna. Tačiau svarbiausia, kad laistymo darbai virs tikru malonumu, kuriuo norėsis džiaugtis kiekvieną dieną. Greitesniam pasirinkimui siūlome susipažinti su Derekis.lt pasiūla, pasinaudoti konsultacijomis, kurios teikiamos nemokamai.

  • Kasvakarinis daržų ir sodo laistymas yra ne tik malonumas, kadangi pasirūpinti, kad dideli plotai augalų būtų pagirdyti – nėra paprasta ir reikalauja laiko. Tiesa, sudėtinga tik tokiu atveju, kai laistymui yra naudojama senos kartos įranga, kuri sunkiai sveria ir kuri trukdo išgauti didelę srovę.
    Šiuo metu laistymui dažniausiai naudojami purškimo pistoletai,antgaliai internetu, kurie skiriasi savo savybėmis, tad priklausomai nuo to, kokia yra Jūsų įranga – nesunkiai prikomplektuosite ir pistoletą.

    Purškimo pistoletai, antgaliai internetu Derekis.lt prekybos platformoje yra labai įvairūs, tad siūlome susipažinti su pasiūla, būtinai palyginti skirtingas charakteristikas ir pasirinkti tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Verta namuose turėti bent jau kelis skirtingų tipo pistoletus, kurie suteikia skirtingo intensyvumo srovę, tad labiausiai tinka ir skirtingo tipo augalams laistyti. Tokiu atveju būsite ramus, kad jie ne tik gaus reikalingą kiekį vandens, tačiau taip pat ir nenulūš nuo per didelės srovės.

    Purškimo pistoletai, antgaliai internetu varijuoja ne tik srove, tačiau taip pat ir dydžiu, dizainu bei purškimo charakteristikomis. Kol vieni renkasi tokias, kurios purškia labai intensyviai ir turi mažai reguliacijos funkcijų, tuo tarpu kitiems labiausiai tinka pigesnės, tačiau kurios palaiko tą pačią srovę, jos intensyvumą. Pagal kainą dažnai kinta ir įrangos charakteristikos, tad susipažinkite su jomis.

    Derekis.lt taip pat savo parduodamai įrangai nuolatos skelbia akcijas, nuolaidas, tad susipažinkite su jomis, įvertinkite ir, esame tikri, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka ir kas pasirūpins Jūsų sodu bei daržu.