Prekių katalogas

Plovimo įrenginiai ir priedai internetu

 • Transporto priemonių, įrangos bei namų plovimas su specialia technika bus ne darbas, tačiau tikras malonumas. Derekis.lt siūlo profesionalams bei mėgėjams skirtus plovimo įrenginius bei visus kitus reikalingus priedus. Viskas vienoje vietoje, kad vieno pirkimo metu pavyktų įsigyti visą įrangos komplektą.

 • Jeigu norite, kad namai, transporto priemonės bei kiti daiktai būtų tinkamai išvalyti – tokiu atveju svarbu įsigyti kokybiškas plovimo priemones, kurios padės sėkmingai pašalinti net ir pačius didžiausius nešvarumus, net ir sudėtingiausiai pasiekiamose vietose.

  Derekis.lt siūlo skirtingą įrangą atitinkančią tiek savoms reikmėms ją perkančių, tiek profesionalumo ieškančių žmonių poreikius.

  • Nuosavų sodų bei namų savininkai mielai įsigyja laistymo įrangą, kuri padės „pagirdyti“ ne tik daržus, tačiau ir gėlynus. Siūlome tiek šlangas tiek būtinus antgalius, kurie garantuos sistemingą vandens tiekimą.
  • Žinoma, labai mėgstami ir langų valytuvai. Kadangi stiklo valymas daugeliui žmonių yra vienas nemaloniausių darbų – su juo susitvarkyti siūlome įsigijus įrangą, kuri padės darbus atlikti kur kas paprasčiau. Išbandyk ir rinktis paprastesnį gyvenimą.
  • Profesionaliam valymui siūlomos plovyklos, kurios sėkmingai pašalins net ir didelius nešvarumus. Tiek nuo transporto priemonių, tiek nuo kilimų, tad funkcionalumas atperka kainą.
  • Galiausiai, grindų plovimo įrenginiai, kurie apima tiek rankų darbo, tiek mechanizuotą įrangą.

  Papildomai siūlome susipažinti su derekis.lt prekybos vietoje esančiais priedais, kurie dar labiau patobulins įrangą ir užtikrins funkcionalesnes jos panaudojimo galimybes.

  Net ir patys sudėtingiausi darbai gali būti atliekami greitai ir paprastai. Svarbiausia susirasti techniką, kuri supaprastina procesą.