Prekių katalogas

Kompiuterinė įranga internetu

 • Visa reikalingiausia kompiuterinė įranga vienoje vietoje! Tik Derekis.lt parduotuvėje galima nusiderėti nuolaidą patiems. Išsirinkite norimas prekes, suformuokite krepšelį ir susisiekite su mūsų vadybininku, kuris pasiūlys mažesnę kainą.

 • Kompiuteriais neprekiaujame, o štai kompiuterinės įrangos turime tikrai nemažai.

  Monitoriai. Monitoriai reikalingi ne tik stacionariems, bet ir nešiojamiems kompiuteriams. Juk visada smagiau dirbti ir pramogauti prieš didelį ekraną. Galime pasiūlyti 17-32 colių įstrižainių monitorius darbui, pramogoms, elektroniniam sportui (kompiuteriniams žaidimams)

  Planšetiniai kompiuteriai. Planšetiniai kompiuteriai, kaip ir išmanieji telefonai, dabar yra privalomas kiekvienų namų prietaisas. Kam nešiotis kompiuterį, jei visk galima atlikti su paprastu planšetiniu? Jei reikia spausdinti tekstą, yra atitinkamų priedų su klaviatūra. Turime nemažai planšetinių kompiuterių vaikams, kurie apipavidalinti nuotaikingai ir ryškiai – specialiai mažiesiems. Populiariausi – 7-8 colių įstrižainės planšetiniai kompiuteriai. Verslui labiausiai priimtini 8-10 colių įstrižainės galingi planšetiniai kompiuteriai.

  Žaidimų konsolės. Žaidimus žaisti mėgsta visi – mažieji, paaugliai ir suaugusieji. Kad prijungtumėte žaidimą prie didelio televizoriaus ir jį paleistumėte, reikalinga žaidimų konsolė. Playstatyon ir Xbox – populiariausios žaidimų konsolės pasaulyje. Taip pat yra ir kitų įdomių produktų, tačiau minėtosios dvi užima lyderių pozicijas.

  Knygų skaityklės. Nors knygas galima skaityti ir planšetiniame kompiuteryje, elektroninės knygų skaityklės vis dar populiarios. Skirtumas tas, kad jos turi tokią funkciją, kaip elektroninis rašalas. Tai reiškia, kad ekranas labai negadina akių ir primena tikrą popieriaus lapą su atspausdintomis raidėmis.

  Kompiuterių aksesuarai ir krepšiai. Čia rasite įvairių kompiuterių krepšių ir kuprinių, taip pat ir specialių stovelių planšetiniams kompiuteriams, dėkliukų ir kitų priedų.

  Kompiuterinės technikos asortimentas nuolatos didėja. Nepamirškite pasiderėti dėl galutinės nuolaidos.