Prekių katalogas

Vakuumavimo stalčiai internetu

 • Vakuuminiai stalčiai skirti kokybiško, sveiko ir labai skanaus maisto gamybai. Įsigykite mažai vietos užimančią įrangą, kuri leis Jums kasdien mėgautis nuostabaus skonio patiekalais, kurie pranoks net ir garsiausių kulinarų darbus. Puikiam patiekalui pagaminti kartais reikia tik geros įrangos.

 • Jeigu norite kuo daugiau dėmesio skirti savo kasdieninei mitybai – tokiu atveju išbandykite ne tik neįprastus receptus, tačiau ir neįprastą įrangą, kuri leis ne tik pagaminti skaniai bei išsaugos visas reikalingas naudingas medžiagas, tačiau garantuos, kad gaminimo metu nereikės naudoti papildomų riebalų, maistas bus ne tik skanus, tačiau ir „liesas“. Viena iš tokių pažangių gaminimo technologijų yra vakuumavimo stalčiai. Jau seniai jie populiarūs maitinimo įstaigose, kuriose stengiamasi klientams pasiūlyti nuostabas skonio patiekalus. Supratę gaminimo technologijos niuansus žmonės vakuumavimo stalčius įsigija savoms reikmėms, kad vakarienė namuose prilygtų prabangiausiam restoranui.

  Vakuuminiai stalčiai internetu – tai kokybė Jūsų namuose, kuri:

  •    Leis net kelis kartus vakuumuoti skirtingą mastą, kad kiekvienas galėtų valgyti tai, kas jam skaniausia.
  •    Naudojami specialūs indai, kurie padeda išgauti skonį, kuris neturi lygių.
  •    Vakuumuojant patiekalus dėl specialių technologijų sustiprėja jo skonis, tad pamirškite didelius kiekius prieskonių – pavyks apsieiti be jų.
  •    Baigus vakuumuoti pagamintus patiekalus galima užšaldyti, o atšildžius valgyti. Funkcionalumas ir nauda – plati.
  •    Pagal poreikius įranga gali vakuumuoti maksimaliai arba minimaliai.
  •    Vakuuminiai stalčiai lengvai įkomponuojami į interjerą, neužima daug vietos, tačiau padeda pagaminti nuostabaus skonio patiekalus be jokios papildomos įrangos bei įrankių.

  Vakuuminiai stalčiai internetu Derekis.lt prekybos vietoje – profesionaliausias pasirinkimas skirtas tiems, kurie mėgsta gaminti ir nori, kad jų kulinariniai šedevrai pranoktų net ir jų pačių poreikius