Prekių katalogas

Džiovyklės

 • Džiovyklės internetu – puikus pasirinkimas, kuris leis džiaugtis greitai išdžiovintais skalbiniais, neapkraunant namų nepatogiomis sulankstomomis rūbų džiovyklėmis ar kabyklomis. Rinkitės džiovyklę, kuri pasirūpins ne tik sintetiniais, tačiau ir jautresnės medžiagos drabužiais. Nerandate ko ieškote? Susisiekite su mumis!

 • Nors tai nėra būtinybė, bet džiovyklės yra didelė pagalba namuose, ypač jei turite didelę šeimą ir kiekvieną savaitę skalbiate daug skalbinių. Arba jei neturite vietos jiems padžiauti.

  Dauguma džiovyklių modelių turi naujausią jutiklių technologiją. Šie būgno viduje esantys jutikliai aptinka drėgmės kiekį būgne ir automatiškai pritaiko programą ir ciklo trukmę, atsižvelgdami į jutiklio rodmenis. Jutikliai padeda sutrumpinti džiovinimo laiką, suteikiant geresnį energijos vartojimo efektyvumą ir taupant laiką. 

  Išskiriami 2 pagrindiniai džiovyklių tipai: kondensacinės ir su šilumos siurbliu.

  • Kondensacinėms džiovyklėms nereikia žarnos iš išorės, todėl galėsite laisvai jas montuoti, kur tik norite, pasirūpinant, kad patalpa bus gerai vėdinama. Iš drabužių pašalintas vanduo surenkamas į talpą po mašina ir turi būti reguliariai išpilamas. Kai kuriuose modeliuose vandens perteklius išsiurbiamas naudojant skalbimo mašinos vandentiekį.
  • Džiovyklės su šilumos siurbliu naudoja specialias technologijas, kad džiovintų drabužius efektyviau, taigi energijos vartojimas bus efektyvesnis. Šilumos siurblio technologija taip pat kruopščiau išdžiovina jūsų drabužius, todėl jie ilgiau išlieka puikios kokybės. 

  Derekis.lt džiovyklės – platus pasirinkimas, kokybiškumas ir universalumas kiekvienam, ieškančiam savo poreikius patenkinančios įrangos, kuri palengvins kasdienybę. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!