Prekių katalogas

Įmontuojama buitinė technika internetu

 • Įmontuojama buitinė technika stengiasi neišsiskirti iš virtuvės interjero detalių, todėl yra tokia populiari. Pristatome populiariausią įmontuojamą buitinę techniką, kurią galite įsigyti itin geromis kainomis.

 • Norint savo virtuvėje pastatyti įmontuojamą buitinę techniką, ją įsigyti reiktų prieš kviečiant baldininkus-projektuotojus, kurie suprojektuoja individualią virtuvę. Kai buitinė technika jau sandėlyje, tada galima duoti tikslius išmatavimus baldų gamintojams ir jie padarys tokius baldus, kokių reikia.

  Įmontuojama buitinė technika kartais yra ir pigesnė, nei pastatoma, nes nereikia investuoti į stilingą apdailą – ji uždengiama medienos plokštėmis, naudojamomis virtuvės baldų gamyboje.

  Kokiomis įmontuojamomis buities prekėmis prekiauja Derekis.lt?

  Įmontuojami šaldytuvai ir šaldikliai – tai dažniausiai vienų ar dviejų durų šaldytuvai su šaldiklio funkcija. Jie yra pakankamai talpūs, tačiau didelei šeimai reiktų pasvarstyti apie šaldiklio ir atskiro šaldytuvo įsigijimą.

  Įmontuojamos orkaitės – tai jau tampa tam tikru standartu, nes pastatomos orkaitės yra gana retos.

  Įmontuojamos kaitlentėskaitlentės yra montuojamos į stalviršyje išpjautą angą. Taip užtikrinama oro cirkuliacija ir saugumas.

  Įmontuojamos mikrobangės – vis dažniau šalia įmontuojamos orkaitės montuojama ir mikrobangė. Tai patogu, nes atsilaisvina vieta ant virtuvės stalviršio, kur dažniausiai statoma stacionari mikrobangų krosnelė.

  Įmontuojami gartraukiai – tai į virtuvės spinteles įmontuojami gartraukiai, kurie paslepia garų ištraukimo vamzdį. Jie visi gana panašūs – turi ištraukiamą stalčių garų surinkimo plotui padidinti.

  Įmontuojamos indaplovės – taip pat labai danai naudojama buitinė technika.

  Įmontuojamos skalbimo mašinos – kartais skalbimo mašinos montuojamos ne vonioje, o virtuvėje. Taip patogu sutvarkyti vandens nuleidimą ir padavimą, be to nesimato, kad virtuvėje stovi įmontuojama skalbyklė, nes jos priekinė dalis uždengta plokšte, kaip ir kitos buitinės technikos.

  Taip pat prekiaujame ir pašildymo stalčiais, vakuumavimo stalčiais, vyno šaldikliais ir kita įmontuojama buitine technika.