Prekių katalogas

Vaizdo kameros internetu

  • Vaizdo kameros internetu pigiau. Įsigykite vaizdo kameras savo namų erdvėje ir užtikrinkite saugumą bei komfortą kad ir kur bebūtumėte. Išmanūs video durų skambučiai, namų vidaus kameros internetu.  

  • Vaizdo kameros iš pirmo žvilgsnio mums asocijuojasi su saugumu. Ir nors anksčiau tokias kameras dažniausiai buvo galima pastebėti gatvėse, parduotuvėse bei kitose įstaigose ar viešose vietose, tai šiuo metu kameras galima sutikti ir pas dažną namų viduje ar privačiame namo kieme.

    Šiuolaikinės vaizdo kameros yra itin kompaktiškos, lengvos, neužima daug vietos. Subtilus ir minimalistinis kamerų dizainas leidžia jas pritaikyti bet kurioje namų erdvėje, prie bet kokio interjero. Vaizdo kamerų montavimas yra itin paprastas, todėl nesusigadins sienos ir bendras namų interjeras.

    Derekis.lt asortimente galite įsigyti aukštos kokybės ir raiškos kamerų skirtų namų erdvėms bei išmanių video durų skambučių kamerų.

    Video durų skambutis – išmanus įrenginys kurio pagalba galite stebėti kas dedasi už Jūsų namų durų. Video durų skambučio jutikliai informuoja į Jūsų išmanųjį telefoną apie svečius. Kas yra už Jūsų durų galite pamatyti net nepriėjus prie durų. Išmanusis video durų skambutis veikia WiFi pagalba prisijungdamas prie Jūsų išmanaus telefono. Todėl apie bet kokį svečią informuoja net jeigu Jūsų ir nebūna namuose. Video durų skambučio pagalba galite pasikalbėti su atvykusiais svečiais net nepriėjus ir neatidarius durų, skambučio viduje yra įmontuota speciali kamera ir integruotas garsiakalbis su mikrofonu. Video durų skambutis nenaudoja daug energijos.

    Namų saugos kameros – tokios kameros skirtos namų erdvėms viduje. Tokių kamerų viduje integruota 360 laipsnių kamera, todėl ji gali apimti visą erdvės plotą. Namų saugos kameros yra nedidelės, kompaktiškos, todėl gali būti pritaikomos bet kokiame namų interjere. Vaizdą galite priartinti, atitraukti, yra specialus naktinis stebėjimas. Namų saugos kameros užtikrina saugumą ir komfortą kad ir kur bebūtumėte.