Prekių katalogas

Rankiniai laikrodžiai internetu

 • Rankiniai laikrodžiai internetu pigiau. Klasikiniai, prabangūs, įvairaus dizaino rankiniai laikrodžiai kiekvieno poreikiams. Rankiniai laikrodžiai suteiks pasitikėjimo savimi bei taps elegantišku akcentu Jūsų stiliuje.
   

 • Rankinis laikrodis skirtas ne tik sužinoti laiką, tačiau gali būti nešiojimas ir kaip stilingas bei elegantiškas aksesuaras. Rankinių laikrodžių pasirinkimas itin platus – nuo klasikinių subtilių bei prabangių iki elektrinių ar sportinių. Kokį rankinį laikrodį pasirinkti priklauso nuo Jūsų poreikių bei paskirties, jeigu laikrodį norite nešioti kaip aksesuarą ir puošmeną, dėmesį skirkite jo dizainui, jeigu norite ir ilgaamžio laikrodžio taip pat aktualu bus pasidomėti apie jo technines charakteristikas, mechanizmą, korpusą bei apyrankę.

  Rankinių laikrodžių mechanizmai

  Kvarciniai – tokio tipo laikrodžiai itin tiksliai rodo laiką, retai genda ir yra pigesnis pasirinkimas nei kiti mechanizmai. Tokių laikrodžių mechanizmą dažniausiai reikia keisti kas 2 ar 3 metus.

  Mechaniniai – tai laikrodžiai savo korpuse turintys specialią rankenėlę, kuria galima koreguoti laikrodyje rodomas rodykles. Toks laikrodžių tipas yra vienas populiariausių dėl savo ilgaamžiškumo ir kokybės.

  Automatiniai – tai yra mechaninių laikrodžių rūšis, kurie yra užvedami nuo rankos judesio. Automatiniai laikrodžiai taip pat kaip ir mechaniniai turi specialią rankenėlę rodyklėms sukti, tuo atveju jeigu laikrodis yra nenaudojamas ilgesnį laiką. Tokio tipo mechanizmai yra tikslesni už įprastus mechaninius.

  Laikrodžio apyrankės

  Metalinės apyrankės – ilgaamžiškos, tvirtos bei atsparios drėgmei. Tačiau tokia apyrankė dažniausiai yra sunkesnė, šaltesnė ir jeigu yra pagaminta iš nekokybiško metalo ilgainiui gali prarasti savo spalvą.

  Odinės – klasikinis variantas, dažniausiai komplektuojamas su klasikinių laikrodžių korpusais. Odinės apyrankės suteikia elegancijos, yra patogios, prisitaiko prie riešo, tačiau neatsparios drėgmei, ilgainiui gali pradėti trūkinėti ar prarasti spalvą.

  Silikoninės/guminės – dažniausiai sutinkamos išmaniuosiuose laikrodžiuose, tokios apyrankės itin lengvos, tvirtos, atsparios drėgmei, ilgai nešiojasi, tinkamos aktyviam gyvenimo būdui.

  Derekis.lt asortimente rasite įvairių korpusų, mechanizmų bei dizaino rankinius laikrodžius kiekvieno poreikiams ir stiliui. Kokybiški ir ilgaamžiai laikrodžiai kiekvienai dienai bei svarbioms progoms.