Prekių katalogas

Radijos internetu

 • Radijo imtuvai internetu pigiau. Modernūs, patogūs ir kompaktiški radijo imtuvai kiekvieno poreikiams. Išmanūs radijo imtuvai su integruota žadintuvo funkcija, taip pat laiko bei temperatūros matuokliu.

 • Radijo imtuvai pasaulyje plačiai naudojami jau daugiau kaip 100 metų, tačiau jų populiarumas ir naudojimasis tikrai neblėsta iki šiol. Radijo imtuvų nenustūmė į šoną net tokie įrenginiai kaip televizorius nei išmanieji telefonai. Radijo imtuvai iki šiol yra mėgstami ir klausomi ne tik namų aplinkoje, tačiau ir darbe ar net išvykose. Mobilūs, patogūs ir lengvi radijo imtuvai gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą,todėl juos patogu pasiimti į išvyką ar sodo namelį.

  imtuvai bėgant metams pakeitė ne tik savo dizainą ir tapo kur kas modernesni, kompaktiškesni, bet ir funkcijas bei plačias galimybes. Šiuo metu radijo imtuvu galite ne tik klausytis mėgstamos muzikos, tačiau jį naudoti ir kaip laikrodį ar net žadintuvą viename.

  Radijų imtuvų tipai:

  Radijo imtuvas – klasikinis ir vienas paprasčiausių tipų iš visų, juo itin lengva naudotis. Pagrindinė jų funkcija – radijo stočių dažnių priėmimas ir transliavimas. Tokie radijo imtuvai gali būti su tinklo maitinimu arba maitinami baterijomis, pastarasis variantas leidžia imtuvą su savimi pasiimti į išvyką ar kitą vietą kurioje nebus elektros lizdo.

  Radijo imtuvai žadintuvai – kur kas išmanesni ir modernesni imtuvai, kurių viduje integruota elektroninio žadintuvo funkcija. Tokie imtuvai turi ir ekraną, kuris rodo laiką, temperatūrą bei kitas funkcijas.
  Internetiniai radijo grotuvai – modernus analoginio ir skaitmeninio radijo derinys. Tokiuose įrenginiuose yra integruota belaidžio Wi-Fi tinklo plokštė, o kai kurie modeliai turi ir integruotą Ethernet lizdą.