Prekių katalogas

Multimedia grotuvai internetu

  • Multimedia grotuvai internetu pigiau. Multimedia grotuvo pagalba mėgaukitės patogiu serialų ir filmų žiūrėjimu, nepriekaištinga kokybe ir garsu. Multimedia grotuvai atkuria įvairaus formato failus iš laikmenų, nešiojamo kompiuterio ar televizoriaus.
     

  • Multimedia grotuvai – patogus, praktiškas ir funkcionalus įrenginys Jūsų namams, atkuriantis įvairaus formato failus tiek iš USB, HDD laikmenų, taip pat nešiojamo kompiuterio ar televizoriuje integruoto interneto. Multimedia grotuvų dėka galima mėgautis patogesniu filmų ar serialų žiūrėjimu, taip pat aukšta kokybe bei garsu. Šių grotuvų pagalba galite žiūrėti ne tik filmus ar serialus, tačiau ir televizoriaus ekrane atkuri vaizdo įrašus bei peržiūrėti nuotraukas.

    Ir nors Multimedia grotuvai pakankamai sena technologija, kuri atrodo negali jau niekuo nustebinti visgi ji stebina vis atsinaujinančiomis galimybėmis bei savo kokybe ir funkcionalumu. Naujausi Multimedia grotuvai suteikia belaidžio muzikos atkūrimo galimybę naudojant Bluetooth bei Airplay galimybes.

    Multimedia grotuvai taip pat suderinami su MusicCast , todėl galite išplėsti savo muzikos ir klausymosi galimybes. Grotuvai yra kompaktiški, neužima daug vietos todėl juos patogu naudoti ne tik namuose, tačiau ir pasiimti į vakarėlius bei įvairias išvykas.