Prekių katalogas

Mikrofonai internetu

 • Mikrofonai internetu pigiau. Kokybiški, profesionalūs ir mėgėjiški mikrofonai Jūsų šventėms, įvairiems renginiams, karaokei su draugai bei muzikiniams vaikų pasirodymams namuose ar kitoje vietoje.
   

  Prekių nėra.
 • Profesionalūs ir mėgėjiški mikrofonai Jūsų šventėms, vakarėliams, žaidimams bei įvairiems renginiams. Mikrofonai universalus ir funkcionalus įrenginys, kuris dažnai matomas ir sutinkamas televizijos laidose, įvairiuose renginiuose, tačiau jis gali tapti ir smagiu, laisvalaikio praleidimo būdu draugų vakarėlyje, ar išmėginant savo galimybes su karaoke.

  Mikrofonai taip pat puikus pasirinkimas dovanoms – tai itin mėgstamas įrenginys vaikams, jų muzikiniams pasirodymams bei repeticijoms namuose. Derekis.lt asortimente rasite tiek profesionalių, tiek mėgėjiškų mikrofonų kiekvieno poreikiams.

  Mikrofonus galite rinktis su laidu arba bevielius. Mikrofonai prisijungia prie kompiuterių, televizoriaus ar kitų įrenginių ir leidžia mėgautis švariomis bei kokybiškomis garso galimybėmis iš namų ar kitos vietos.

  Derekis.lt asortimente taip pat galite įsigyti ir kokybiškų bei gerai žinomų prekinių ženklų mikrofonus geromis kainomis. Čia rasite pasaulyje gerai žinomi TREVI mikrofonus. Trevi prekės ženklas gimė Italijoje 1976 m. Kompanija gamina audio, video aparatūrą tiek profesionalams, tiek visiems žmonėms. "Trevi" šiuo metu gali pasidžiaugti stipria pozicija aukštųjų technologijų Italijos ir Europos rinkose ir dideliu jos produktų pasiskirstymu visoje šalies teritorijoje.