Prekių katalogas

Magnetolos internetu

 • Magnetolos internetu pigiau. Kokybiškos, modernios bei išskirtinio dizaino magnetolos Jūsų namams ar biurui. Atnaujintos galimybės ir funkcijos suteiks galimybe magnetola naudotis iš bet kurio išmanaus įrenginio.

  Prekių nėra.
 • Nors magnetolų populiarumas prieš kelis dešimtmečius buvo itin išaugęs, o jos buvo vienas iš pagrindinių įrangų vakarėliu metu – visgi magnetolos nėra užmirštos ir vis dar populiarios ne tik tarp vyresnių, bet ir jaunesnio amžiaus žmonių.

  Magnetolos šiais laikais džiugina ne tik įstabiu bei moderniu dizainu, tačiau ir atnaujintomis galimybėmis, funkcijomis bei nepriekaištinga garso kokybe. Magnetola gali tapti ir puikia bei išskirtine detale Jūsų namų ar darbo interjere.

  Atnaujintos ir modernios magnetolos šiuo metu siūlo USB, JVC, Bluetooth galimybes, kurios suteikia galimybę transliuoti muziką iš bet kurio Jūsų įrenginio. Jums nereikia rūpintis kompaktiniais diskais, muzikos įrašymu, muziką galite leisti iš Jums patogaus įrenginio.

  Derekis.lt asortimente raiste išskirtinio dizaino bei kokybės magnetolų Jūsų namams ar biurui. Čia galite įsigyti gerai žinomo ir garsaus prekinio ženklo Trevi magnetolas. Trevi prekės ženklas gimė Italijoje 1976 m. Kompanija gamina audio, video aparatūrą tiek profesionalams, tiek visiems žmonėms. "Trevi" šiuo metu gali pasidžiaugti stipria pozicija aukštųjų technologijų Italijos ir Europos rinkose ir dideliu jos produktų pasiskirstymu visoje šalies teritorijoje.

  Magnetolos itin funkcionalios bei talpios, todėl jas patogiai galėsite su savimi pasiimti į vakarėlius ar išvykas gamtoje bei mėgautis kokybiškos ir galingos muzikos skambesiu.