Prekių katalogas

Lubinės kolonėlės

  • Lubinės garso kolonėlės internetu pigiau. Mėgaukitės nepriekaištingu skambesiu, turtinga ir dinamiška garso kokybe iš lubinių garso kolonėlių, kurios skirtos tiek namų, tiek darbo ar kitų patalpų naudojimui.
     

  • Tikri muzikos entuziastai sutiks, kad muzika mėgautis reikia iš kokybiškos ir profesionalios įrangos. Viena tokių būtent – kolonėlės. Ir nors technologijoms sparčiai populiarėjant muzikos galima klausytis ne tik savo išmaniuosiuose telefonuose, ausinėse, tačiau daugelis vis dar renkasi klasikinį ir vis dar itin populiarią įrangą – lubines kolonėles. Ir ne be reikalo, iš kolonėlių sklindanti muzika sukuria nepriekaištingą kokybę ir skambesį.

    Lubinės kolonėlės naudojamos tiek profesionaliose garso sistemose, tiek namų garso sistemose. Jomis puikiai tinka mėgautis muzika tiek namuose, tiek darbe. Lubinės kolonėlės suteikia turtingą ir dinamišką garsą patalpoje.

    Garso kolonėlės skirstomos į lubines ir montuojamos. Lubinės garso kolonėlės įleidžiamos į lubas, o montuojamos primontuojamos prie pasirinktos sienos. Tačiau yra garsiakalbių kurie gali būti tiek įlieždami į lubas tiek sumontuojami sienoje.

    Derekis.lt asortimente rasite įvairaus dizaino bei galingumo kokybiškų profesionalių ir mėgėjams skirtų lubinių garso kolonėlių kiekvieno poreikiams.