Prekių katalogas

Išorinės baterijos internetu

 • Išorinės baterijos internetu pigiau. Kokybiškos ir galingos nešiojamosios baterijos (power bank) darbui, laisvalaikiui ar kelionėms. Išorinės baterijos pagalba įkraukite išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius bei kitus įrenginius.

 • Išorinės baterijos (angl. Power bank) – praktiškas, patogus ir funkcionalus įrenginys skirtas įkrauti įrenginius – išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius bei kitus įrenginius be tradicinio įkroviklio ir elektros lizdo. Išorinės baterijos dar kitaip vadinamos nešiojamieji įkrovikliai, jie itin naudingi kelionėse, gamtoje bei kitose išvykose kur nėra elektros lizdo.

  Išorinės baterijos yra įvairių dydžių ir dizainų – jų dydis ir svoris dažniausiai priklauso nuo viduje esančios specialios baterijos ir galingumo. Tačiau daugelis išorinių nešiojamų baterijų nėra didelės ir puikiai telpa į nedideles rankines ar kuprines.

  Išorinės baterijos veikimo principas

  Išorinės baterijos veikimo principas nėra sudėtingas, jos viduje esanti speciali baterija saugo elektros energiją ir prireikus leidžia įkrauti norimus įrenginius.
  Įprastai išorinės baterijos gali pilnai pakrauti daugiau nei vieną išmanųjį telefoną, tačiau tai priklauso nuo pačios baterijos galios, jos yra išreiškiamos miliampervalandėmis (mAh), kuo didesnės jos nurodytos, tuo ilgiau veiks baterija po jos pačios pilno įkrovimo. Galima rasti įkroviklių nuo 1000mAh iki 20000mAh ir daugiau. Įprastam išmaniajam telefonui pakrauti pakanka ir 2000mAh galios. Kuo išorinė baterijos talpa galingesnė tuo ji yra sunkesnė, todėl svarbu atkreipti į tai dėmesį keliaujant.

  Kokius įrenginius galima įkrauti?

  Dažniausiai nešiojama baterija reikalinga įkrauti išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, fotoaparatus, kamerą, žaidimų įrenginius. Tačiau svarbu išsiaiškinti ar esamos jungtys ir laidai bus suderinami su jūsų įrenginiu.

  Derekis.lt asortimente rasite įvairių talpų bei dizainų nešiojamų baterijų (Power bank) kiekvieno poreikiams.