Prekių katalogas

DVD grotuvai internetu

  • DVD grotuvai internetu pigiau. Filmų gerbėjams ir muzikos entuziastams – kokybiški , išmanūs DVD grotuvai Jūsų namams. Mėgaukitės garso ir vaizdo kokybe viename įrenginyje.

  • DVD (angl. Digital versalitedisc) – grotuvas skirtas laikyti vaizdo ir garso informaciją. DVD grotuvas geba atkurti įvairius formatus, todėl filmų ar muzikos gerbėjai gali patvirtinti, kad žiūrėjimas bei muzikos klausymas per DVD grotuvą yra kur kas malonesnis ir profesionalesnis.

    Derekis.lt asortimente rasite išmanių, vidutinės klasės ir profesionalių DVD grotuvai kurie yra valdomi nuotoliniu pulteliu. DVD grotuvai tai pažangi ir išmani technologija Jūsų namams, jie neužima daug vietos, yra lengvi, paprastai prisijungiantys, todėl gali būti naudojami bet kurioje namų vietoje.

    Grotuvai su USB jungtimi leis atkurti įvairių formatų vaizdo failus iš įvairių įrenginių ir leis mėgautis filmais bei muzika Jums patogiu metu. DVD grotuvai vertinami dėl savo nepriekaištingos vaizdo ir garso kokybės kuria galite mėgautis savo namuose.

    Žiūrėkite mėgstamus filmus, klausykite muzikos su DVD grotuvais kurie džiugins Jus maksimalia raiška bei plačiomis galimybėmis ir išmaniomis funkcijomis.