Prekių katalogas

Dronai internetu

 • Dronai internetu pigiau. Laisvalaikiui, pramogoms ar darbui – platus dronų pasirinkimas kiekvieno poreikiams – fotografavimui, filmavimui ar linksmam laiko praleidimui bei smagiam pakraidymui.

 • Dronas-bepilotis orlaivis, valdomas pultelio pagalba, dronai yra įvairių dydžių, telpantys į delną arba kur kas didesni, skirti profesionaliam naudojimui. Šiuo metu dronai ne tik linksma laisvalaikio pramoga, hobis, tačiau ir darbas. Su dronais itin pamėgę dirbti fotografai, architektai bei kitų sričių asmenys.

  Dronus valdyti nėra sudėtinga, tačiau niekada to nedarę turėtų gerai įvertini oro sąlygas, perskaityti instrukcijas ar pažiūrėti vaizdo įrašus apie dronų valdymą. Bandantiems pirmą kartą ,rekomenduojama droną iškelti palengva, kad pajausti ir suprasti valdymo mechanizmą. Valdyti droną gali būti sudėtinga dėl oro sąlygų, dažnai vėjas, lietus gali apsunkinti drono pakilimą ir skraidymą, tad idealiausia skraidyti esant palankioms oro sąlygoms, išvengiant drono praradimo ar sparnelių lūžimo. Taip pat dronai gali būti skirti skraidymui ir patalpose.

  Prietaiso komplektacija

  Dažniausiai dronai savo komplekte jau būna paruošti skraidymui. Tad dažniausiai jums nereikia rūpintis papildomomis detalėmis ar kitomis smulkmenomis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriuose drono komplektuose yra papildomos baterijos, ar sparneliai pakeitimui. Tad tai gali prailginti drono veikimo laiką. Visgi jeigu laikui bėgant norite daugiau elementų ar papildomų funkcijų savo dronui, įvairias detales galima nusipirkti ir lengvai prisitvirtinti prie turimo prietaiso.

  Kaina

  Dronų kainos gali svyruoti nuo keliasdešimt eurų iki kelių tūkstančių. Tačiau viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Jeigu tai jūsų pirmasis dronas, kuris bus skirtas laisvalaikiui, rekomenduojame neinvestuoti didelių sumų, išbandykite nebrangų droną, su kuriuo išmoksite valdymo gudrybių bei smagiai praleisite laiką. Visgi jeigu nuspręsite, kad dronas gali virsti hobiu ar net darbu, tuomet atidžiai išsirinkite ir įsigykite dronus su didesnėmis galimybėmis ir funkcijomis, skirtus profesionaliam naudojimui.