Prekių katalogas

Diktofonai internetu

  • Diktofonai internetu pigiau. Profesionalūs, mėgėjiški diktofonai profesionaliam ir kokybiškam garso įrašymui. Platus diktofonų asortimentas.

    Prekių nėra.
  • Ir nors garso įrašus galime daryti kompiuteriu, išmaniuoju telefonu, tačiau tai ne visuomet yra patogu ir leidžia garsą įrašyti kokybiškai. Diktofonai kokybiški, profesionalūs ir funkcionalūs garso įrašymo įrenginiai. Diktofono pagalba įrašysite aukščiausios kokybės garsą bei galėsite pasirinkti reikiamas įrašymo galimybes – mono, stereo ir tt.

    Diktofonai skirti tiek profesionalams, tiek mėgėjams, užtikrinantys kokybišką garsą leidžia įrašus įrašinėti net ir triukšmingoje vietoje, sulaiko aplinkos triukšmą ir leidžia įrašyti norimą garsą aiškiai. Kitaip nei įrašinėjimas telefonu ar kompiuteriu diktofonai pasižymi ilgesniu baterijos tarnavimo laiku bei galimybe pakeisti bateriją ir tęsti darbus.

    Derekis.lt asortimente rasite tiek profesionalių diktofonų, ilgiems įrašams, tiek mėgėjiškų. Jų kaina svyruoja nuo keliasdešimt eurų iki kelių šimtų – kokį diktofoną pasirinkti priklauso nuo Jūsų poreikių bei darbo pobūdžio.

    Asortimente rasite ir profesionalių, gerai žinomų prekės ženklų OLYMPUS diktofonų, kurie pasižymi unikalia technologija - identifikuoja skirtumą tarp balso ir šiugždesio ir efektyviai panaikina nepageidaujamus triukšmus. Tai reiškia, kad drabužių sukeliamas šiugždesys yra sėkmingai pašalinamas ir garsas lieka aiškus ir švarus.