Prekių katalogas

Asmenukių lazdos internetu

  • Asmenukių lazdos internetu pigiau. Fotografavimas dar niekuomet nebuvo toks paprastas ir smagus. Asmenukių lazdos puikus pasirinkimas keliaujant, švenčių metu, ar leidžiant laisvalaikį su šaunia draugų kompanija.

  • Norite nepriekaištingų nuotraukų atostogų metų, švenčių proga ar linksmai leidžiant laisvalaikį? Asmenukių lazda puikus pasirinkimas ir pagalbininkas Jūsų fotografijoms. Su asmenukių lazda patogiai ir greitai nusifotografuosite su draugų kompanija, dviese, o gal ši foto lazda pravers Jums atliekant vadinamuosius „selfius“?

    Asmenukių lazdos pagalba galite įsiamžinti nuotraukose apimant didesnį aplinkos plotą, tai puikus sprendimas keliaujant ir norint įsiamžinti prie pribloškiančių vaizdų, architektūrinių objektų. Asmenukių lazda taip pat leis patogiai įsiamžinti didesnei draugų kompanijai.

    Asmenukių lazda yra patogi, lengva ir neužima daug vietos, tad puikiai tilps į Jūsų kelionių kuprinę, ar tiesiog į paprasčiausią rankinę. Lazda patogiai išsiskleidžia, o susiskleidusi neužima daug vietos. Lazdos ilgis dažnai siekia net 1 metrą, tad ji leidžia apimti gana didelį aplinkos perimetrą.

    Asmenukių lazdos naudojimas itin paprastas, tereikia įstatyti Jūsų išmanųjį telefoną į lazdos rėmus, kuris saugiai ir tvirtai apgaubia telefoną. Asmenukės lazdos susijungia su daugeliu telefonų, todėl vos vienu mygtuko paspaudimu nuotrauka atsiras Jūsų išmaniajame telefone.

    Derekis.lt asortimente rasite ir daugiafunkcinių asmenukių lazdų, komplekte turinčių ir trikojį, kuris leis išplėsti fotografavimo galimybes ir mėgautis nepakartojamomis fotografijomis, kad ir kur bebūtumėte.