Prekių katalogas

Audio - video technika internetu

 • Garso ir vaizdo technika – reikalinga kiekvienam iš mūsų. Šioje skiltyje rasite visa, ko reikia namams ar pramogoms. Derekis.lt klientų aptarnavimo skyriaus specialistai laukia iš jūsų žinių – gal norėtumėte kažką įsigyti pigiau? Pasiderėkite dėl nuolaidos, kad ir dėl 1 euro!

 • Audio ir video technika apima labai daug pačių įvairiausių prietaisų. Keletą jų norėtume pristatyti išsamiau.

  Fotoaparatai – tai vieni iš populiariausių vaizdo prietaisų, kurie, beje, po truputį nyksta dėl išmaniųjų telefonų galimybių. Vaizdo kameros tikrai mažina apsukas, bet čia kalti ne tik išmanieji, bet ir vis populiarėjančios veiksmo kameros.

  Garso kolonėlės – kita labai populiari prietaisų kategorija. Ypač populiarėja belaids garso kolonėlės, kurių turime pasiūlyti tikrai nemažai. Namų kino sistemos taip pat gana populiarios.

  Dronai – naujausia mada yra turėti filmuojantį droną. Tai viena iš geidžiamiausių vaikų ir paauglių dovanų.

  Išmanieji laikrodžiai – jie taip pat priskiriami prie vaizdo technikos, nors labai dažnai susiję su išmaniaisiais telefonais.

  Ausinės – neblėstančio populiarumo audio technika. Įvairių formų ir dizainų ausinės yra vertinamos tiek suaugusiųjų, tiek vaikų.

  Magnetolos – vis dar nemažai dėmesio susilaukiantys prietaisai namams. Nepaisant to, kad nešiojamos kolonėlės atima iš jų gana nemažai pirkėjų simpatijų.

  Stiprintuvai – tai prietaisai, kurie stovi visų audiomanų namuose. Kokybiškas garsas be stiprintuvo ir gerų kolonėlių praktiškai neįmanomas. Prie jų perkami ir mikrofonai. Juk tada galima surengti puikų karaoke vakarėlį.

  Radijo aparatai – tai klasikiniai prietaisai, dažnai turintys ir retro stiliaus modelių. Jie skirti viena – groti radiją, kartais juos dar galima prijungti prie Mp3 grotuvo ar išmanaus telefono.

  Projektoriai – tai kartais televizorius keičiantys prietaisai, kurie vaizdą transliuoja kur kas didesnį, nei televizorius.

  CD grotuvai, diktofonai, 3D akiniai, Skype kameros – rečiau ieškomi bet vis dar reikalingi prietaisai.