Prekių katalogas

Spintelės

  • Spintelės internetu pigiau. Kokybiškos, natūralaus ąžuolo masyvo spintelės puikus pasirinkimas jūsų namų, biuro ar kitos vietos erdvėje. Kokybiškos ir ilgaamžės spintelės jūsų nepriekaištingam interjerui.  

  • Kokybiškos, tvirtos ir išskirtinio dizaino spintelės Jūsų namams, biurui ar kitai vietai. Kokybiškos spintelės yra pagamintos ir natūralaus ir tvirto ąžuolo masyvo, todėl pasižymi ilgaamžiškumu, nepriekaištinga kokybe ir stiliumi.

    Derekis.lt asortimente išsirinkite spinteles savo namams, sodo nameliui, biurui ar kitoms vietoms. Spintelės yra įvairių dydžių ir dizainų. Tvirtos konstrukcijos spintelės gali būti montuojamos prie sienos, arba pastatomos tam tikroje vietoje. Spintelės gali būti puikiai priderinamos miegamajame, svetainėje, koridoriuje, taip pat balkone ar lodžijoje.

    Spintelės gali būti ne tik naudojamos kaip funkcionalus baldas, tačiau ir kaip daili detalė, kurianti nepriekaištingą stilių ir interjerą. Atviro stiliaus spintelėse galima laikyti knygų kolekcijas, įvairius dirbinius. Uždarose spintelėse puikiai sutalpinsite mažiau naudojamus daiktus, arba tuos daiktus, kurie nedera atviro stiliaus spintelės lentynose.

    Spintelių dizainą ir dydį derinkite prie esamo būsto ar biuro interjero. Jeigu turite nedaug erdvės, mažesnį kambario plotą, rinkitės aukštesnes spinteles, kuriose galėsite sutalpinti daugiau daiktų ir taip neužimti daug vietos. Jeigu turite daugiau vietos, galite rinktis ir mažesnio stiliaus spinteles, kurias galėsite pritaikyti po dvi ar daugiau.