Prekių katalogas

Pagalvės internetu

 • Pagalvės internetu pigiau. Kokybiškos ir patogios pagalvės kokybiškam miegui ir poilsiui. Ergonomiškos pagalvės turinčios ortopedinių savybių atpalaiduoja kūną, nuimą įtampą ir skausmą.   

 • Geras ir kokybiškas miegas priklauso ne tik nuo aplinkos, čiužinio, bet ir nuo pagalvės. Netinkama, nepritaikyta pagalvė gali lemti ne kokybišką miegą, sukelti nugaros, kaklo skausmus ir kitus nemalonius negalavimus.

  Derekis.lt asortimente išsirinkite iš plataus pagalvių pasirinkimo, kurios skirtos ne tik nakties miegui, bet ir trumpam poilsiui dienos metu, pagalves kurios malšina įtampą, stresą ir net susidariusį skausmą, atpalaiduoja raumenis.

  Išsirinkite pagalves pagal savo poreikį:

  • Miego pagalvės – klasikinės formos, ergonomiškos pagalvės prisitaikančios prie miegančiojo, sukuria atramą kaklui, galvai bei leidžia ilsėtis stuburui tinkamoje padėtyje. Miego pagalvės turi ortopedinių savybių, todėl užtikrina kokybišką ir patogų miegą, nevargina.
  • Pagalvė stresui ir įtampai mažinti – pažangios technologijos pagalvė, kurios viduje įkelti binauraliniai ritmai ir atsipalaidavimo muzika, kuri ne tik ramina, tačiau ir nuima įtampą, atpalaiduoja ir leidžia mėgautis poilsio minutėmis. Tokios pagalvės yra įkraunamos, turi baterijas, kurių veikimas siekia net iki 15 valandų.
  • Ortopedinės pagalvės – gali būti naudojamos tiek namuose, tiek gydymo, reabilitacijos ar kitas gydomąsias paslaugas teikiančioje įstaigoje. Ortopedinės pagalvės yra įvairių formų ir dydžių. Yra pagamintos iš viskoeleastinės medžiagos, todėl puikiai prisitaiko prie gulinčiojo padėties, sukuria atramą. Ortopedinės pagalvės atpalaiduoja kaklo raumenis, susidariusią įtampą. Rekomenduojama šią pagalvę naudoti reguliariai, arba procedūrų metu.

  Išsirinkite kokybiškas, ergonomiškas ir patogias pagalves Jūsų kokybiškam miegui bei poilsiui.