Prekių katalogas

Širmos internetu

  • Medicininės širmos internetu pigiau. Kokybiškos, medicinos įstaigoms skirtos širmos. Širmos gali būti naudojamos operacinėse, apžiūrų, procedūrų metu, atliekant masažo ar grožio procedūras. Širmos užtikrina paciento privatumą.   

  • Medicininėms įstaigoms skirtos įvairių dydžių, formų ir dizainų širmos. Širmos naudojamos ligoninėse, klinikose, masažo salonuose, procedūras atliekančiose gydymo ir grožio įstaigose. Medicininės širmos naudojamos operacinėse, procedūrų kabinetuose, apžiūrų metu, siekiant suteikti visapusišką privatumą pacientui.

    Derekis.lt asortimente galite įsigyti medicininių širmų pagal formą, dydį bei dizainą. Įvairių dizainų ir formų širmas puikiai priderinsite prie klinikos, kabineto ar kitų įstaigų interjero. Širmos yra įvairių medžiagų, metalinės, medinės, chromo širmos.

    Širmos yra su specialiais ratukais, todėl jas patogu transportuoti iš vienos vietos į kita, lengvai pastumiamos. Širmos susiskleidžia, todėl neužima daug vietos, lengva perkelti iš vienos vietos į kitą. Taip pat širmos gali būti montuojamos ant sienos.

    Derekis.lt asortimente įsigykite kokybišką ir profesionalią medicininę įrangą. Čia rasite Europoje gerai žinomo ir vertinamo prekės ženklo Juventas prekes. Juventas Europos klientams siūlo aukščiausios kokybės reabilitacijos ir masažo įrangą. Šiuo metu įmonė yra viena iš pirmaujančių Lenkijos reabilitacijos įrangos gamintoja.