Prekių katalogas

Veidrodžiai

  • Korekciniai veidrodžiai internetu pigiau. Kokybiški, patvarūs, profesionaliam darbui su pacientais skirti korekciniai veidrodžiai įvertinti pacientų laikyseną ir galimus pakitimus.  

  • Kokybiški, profesionalūs korekciniai veidrodžiai skirti naudojimui gydymo, reabilitacijos įstaigose, procedūrų, apžiūrų metu. Korekcinio veidrodžio pagalba yra nustatoma paciento laikysena, galimi pakitimai.
    Veidrodžio stiklas sudarytas iš poliruoto stiklo, kuris atspindi tikslų kūno vaizdą ir laikysenos tinklelį. Veidrodyje yra matomas visas, priešais stovinčio žmogaus kūno vaizdas, todėl yra lengviau nustatyti galimus laikysenos ar kitus pakitimus, korekcijas.

    Asortimente rasite įvairių tipų veidrodžių, kurie skiriasi savo dydžiu, konstrukcija. Galima rinktis veidrodžius pagamintus iš metalinės arba medinės konstrukcijos, veidrodžius galima derinti prie įstaigos, kabineto interjero. Taip pat veidrodžiai skiriasi savo aukščiu, dydžiu, gali būti sudaryti iš vieno arba net 3 veidrodinių skyrių.

    Korekciniai veidrodžiai neužima daug vietos, turi sumontuotus ratukus su stabdžių fiksacija, todėl jį nesunkiai galima perstumti iš vienos vietos į kitą, nereikalauja daug fizinių jėgų. Išsirinkite kokybiškus, patvarius veidrodžius skirtus profesionaliam darbui su pacientais.

    Derekis.lt asortimente rasite kokybiškus, gerai žinomo prekės ženklo Juventas korekcinius veidrodžius. Įmonė Juventas Europos klientams siūlo aukščiausios kokybės reabilitacijos ir masažo įrangą. Šiuo metu įmonė yra viena iš pirmaujančių Lenkijos reabilitacijos įrangos gamintoja.