Prekių katalogas

Masažinės lentos internetu

  • Masažinės lentos internetu pigiau. Profesionalios, efektyvios masažinės lentos skirtos pacientams po traumų, operacijų, ligų, tiems, kurios vargina raumenų maudimai, skausmai. Masažinių lentų pagalba yra efektyviai treniruojamos ir stiprinamos įvairios kūno vietos.  

  • Profesionalios medicininės masažinės lentos skirtos reabilitacijai ir fizinei terapijai, profilaktikai. Medicininės masažinės lentos yra naudojamos ligoninėse, klinikose, ar kitose gydymo paslaugas teikiančiose įstaigose.

    Masažinės lentos skirtos profesionaliam naudojimui, kartu su kineziterapeuto ar kito medicinos įstaigos darbuotojo priežiūra. Masažinės lentos naudojamos kaip fizinė ir reabilitacinė priemonė pacientams po ligų, traumų, operacinio gydymo, taip pat profilaktikai, esant raumenų ar kitų kūno vietų varginančiam skausmui.

    Derekis.lt asortimente galite įsigyti masažinių lentų skirtų rankų treniravimui. Prie lentų yra pritvirtinti įvairūs daiktai skirti efektyvesniam treniravimuisi – volelis, spiralė, medinis vairas ir kt. Tokios lentos padeda užkirsti kelią sąnarių sąstingiui rankoje ar rieše, taip pat padeda sumažinti arba visai panaikinti varginančius skausmus.

    Asortimente galite rinktis iš įvairaus masažinių lentų pasirinkimo. Jos skiriasi ne tik dydžiu, tačiau ir formomis bei pritvirtintomis treniruotėms skirtoms detalėms. Masažinės lentos yra stabilios, tvirtos, pritaikytos patogioms ir efektyvioms fizinėms procedūroms atlikti.