Prekių katalogas

Čiužinukai internetu

  • Medicininiai čiužinukai internetu pigiau. Kokybiški, profesionalūs, gydymo įstaigoms pritaikyti medicininiai čiužiniai puikiai tinka apžiūroms, procedūroms, gimnastikai, pratimų atlikimui. Patogūs ir kokybiški čiužinukai suteikia visapusišką komfortą visos procedūros metu.  

  • Kokybiški, patogūs, ergonomiški čiužinukai skirti naudojimui medicinos įstaigose – ligoninėse, klinikose, masažų, kineziterapijos, reabilitacijos centruose. Patogūs čiužinukai gali būti naudojami atliekant paciento apžiūra, gydymo tikslais, atliekant reabilitacijas, gimnastikos pratimus.

    Medicininiai čiužinukai yra pagaminti iš kietos poliuretano putos ir padengti tvirta, lengvai valoma, dirbtine oda, todėl čiužinukus galima laikyti ant bet kokios grindų dangos, lovos rėmų ar kitų baldų. Nors čiužinukai dengti tvirtu audiniu, tačiau jie nėra kieti, suteikia komfortą ir patogumą pacientui visos procedūros metu.

    Derekis.lt asortimente galite įsigyti įvairių dydžių medicininių čiužinukų: vienos, dviejų, trijų ir net keturių dalių išskleidžiamus čiužinukus. Medicininiai čiužinukai yra įvairių dizainų, o jų spalvą galite išsirinkti iš daugiau kaip 20 skirtingų atspalvių, kuriuos puikiai priderinsite prie kabineto ar visos įstaigos interjero.

    Medicininiai čiužiniai yra itin kokybiški, komfortiški ir ilgaamžiai, pritaikyti profesionaliam darbui, užtikrinantys patogumą ir komfortą visos apžiūros ar procedūros metu. Derekis.lt asortimente rasite profesionaliam darbui pritaikytus Juventas prekės ženklo čiužinukus. Lenkijoje įkurta įmonė Juventas Europos klientams siūlo aukščiausios kokybės reabilitacijos ir masažo įrangą.