Prekių katalogas

Ligoninių lovos

  • Ligoninių lovos internetu pigiau. Kokybiškos ir profesionalios ligoninių lovos skirtos pacientų gydymui, apžiūroms, stebėsenai. Medicininės lovos sukurtos taip, kad suteiktų visapusišką komfortą pacientui.   

  • Profesionalios, ligoninėms, klinikoms ir kitoms medicinos įstaigoms skirtos medicininės ligonių lovos. Ligoninių lovos sukurtos taip, kad suteiktų visapusišką komfortą ir patogumą pacientui ir medicinos darbuotojams.

    Ligoninių lovos yra įvairių dydžių, formų ir spalvų, todėl jas galite derinti prie ligoninių, klinikos ar kitos įstaigos interjero ir palatų. Pacientų lova yra su pritvirtintais ratukais, todėl jas patogu transportuoti iš vienos vietos į kitą, nesunkiai pervežti ligonį.

    Ligoninių lovos yra patogios konstrukcijos, turi specialų reguliuojamą galvos atlošą, atlenkiamus šoninius bėgius , skaidrias HPL plokšteles (rentgeno spinduliams). Papildomai prie lovos konstrukcijų gali prisitvirtinti infuzinis stovas, deguonies baliono laikiklis, rentgeno kasetės laikiklis, krepšys daiktams, ratukai su centriniu stabdžiu.

    Derekis.lt asortimente rasite profesionalią medicininę įrangą skirtą ligoninių, klinikų ir kitų medicinos įstaigų darbui. Asortimente rasite Europoje gerai žinomo Juventas prekės ženklo aukščiausios kokybės reabilitacijos ir masažo įrangą. Medicininiai baldai ir įranga sukurti užtikrinti visapusišką komfortą pacientui ir profesionalų gydymą medicinos įstaigoms.