Prekių katalogas

Kūdikių slaugos stalai internetu

  • Kūdikių slaugos stalai internetu pigiau. Kokybiški, profesionalūs, gydymo įstaigoms pritaikyti kūdikių slaugos stalai mažiesiems pacientams. Stalai kūdikiams yra ergonomiški, suteikia komfortą apžiūros ar gydymo metu, kad mažylis nesijaustų nepatogiai.   

  • Profesionalūs, gydymo įstaigoms skirti specialūs kūdikių slaugos stalai. Šie stalai gali būti naudojami ligoninėse, klinikose, masažo ar kineziterapeuto kabinetuose. Kūdikiams skirti slaugos stalai pritaikyti profesionaliam darbui su mažaisiais pacientais. Stalai gali būti skirti atlikti apžiūrai, gydymui, specialiam kūdikio masažui atlikti.

    Kūdikių slaugos stalai yra ergonomiški, saugūs, stalo pagrindas dengtas aukštos kokybės minkšta ir patogia medžiaga, kuri suteikia komfortą kūdikiui gulint. Stalo pagrindas yra apdengtas specialiais borteliais, paaukštinimais, kad kūdikis jame būtų visiškai saugus.

    Derekis.lt asortimente rasite profesionalių kūdikių slaugos stalų geromis kainomis. Juos galite išsirinkti pagal dizainą, spalvą, formą, dydį, puikiai pritaikomi klinikų, ligoninių ar kitų gydymo įstaigų kabinetuose.
    Kūdikių slaugos stalus galite rinktis su apačioje esančiomis lentynomis ar spintele, kad patogiai galėtumėte susidėti visus darbui reikalingas priemones.