Prekių katalogas

Kėdės

  • Medicininės kėdės internetu pigiau. Kokybiškos ir ergonomiškos medicininės kėdės skirtos odontologams, šeimos gydytojams bei kitiems medicinos srities darbuotojams. Medicininės kėdės puikiai pritaikytos klinikose, ligoninėse bei kitose gydymo įstaigose. 

  • Patogios, ergonomiškos medicininės kėdės darbui. Medicininė kėdė pritaikyta darbui su pacientais, įvairiose gydymo įstaigose – ligoninėse, klinikose, labaratorijose. Kėdės puikiai tinkamos odontologams, šeimos gydytojams, tyrimus atliekantiems specialistams bei kitiems medicinos srities darbuotojams.

    Derekis.lt siūlo platų medicininių kėdžių pasirinkimą. Jas galite išsirinkti pagal formą, dizainą, su atlošu ar be jo. Kėdės yra įvairių spalvų, gali rinktis iš itin plataus kėdžių spalvų asortimento, todėl jas nesunkiai pritaikysite prie savo klinikos ar kabineto interjero.

    Medicininės kėdės yra ergonomiškos, patogios, pagamintos taip, kad nevargintų sėdint ilgą laiką. Kėdės yra su ratukais, todėl jas patogu atsistumti, reguliuojasi kėdžių dydis, todėl ją galima pritaikyti prie turimo stalo ar kitos darbo vietos, taip pat dėl reguliuojamo kėdės dydžio ant jos gali sėdėti daugiau darbuotojų, pritaikant kiekvienam tinkamą kėdės aukštį.

    Derekis.lt asortimente medicinines kėdes galite išsirinkti iš Europoje gerai žinomo Juventus prekės ženklo, kuris užtikrina nepriekaištingą kokybę. 2006 metais Lenkijoje įkurta įmonė Juventas Europos klientams siūlo aukščiausios kokybės reabilitacijos ir masažo įrangą. Šiuo metu įmonė yra viena iš pirmaujančių Lenkijos reabilitacijos įrangos gamintoja.
    Profesionalios, ergonomiškos medicininės kėdės Jūsų patogiam darbui.