Prekių katalogas

Priedai

  • Masažo stalai ir priedai internetu pigiau. Masažo stalai, priedai, ištraukiami ratukai, masažo pagalvėlės. Platus pasirinkimas masažui skirtų priedų Jūsų poreikiams.  

  • Masažas vienas efektyviausių būdų kovai su įtampa, stresu, nuovargiu, taip pat ir puiki profilaktinė ir gydomoji priemonė skausmui ar maudimui įvairiose kūno vietose malšinti. Geram ir kokybiškam masažui atlikti neužtenka tik žinių ir priemonių, tam reikalinga ir speciali technika, kad masažas būtų atliktas ne tik gerai, bet ir kokybiškai.

    Derekis.lt asortimente rasite ne tik kokybiškų, profesionalių masažo stalų, bet ir masažo stalams bei masažui atlikti skirtų specialių priedų. Čia galite įsigyti priedus ir dalis Jūsų turimam masažo stalui – ištraukiamus ratukus prisitvirtinančius prie stalo, masažines pagalvėles, specialius užklotus ir kt.

    Tam tikros dalys ir priedai tinka ne visiems masažo stalams, todėl prieš įsigyjant masažo stalui skirtą įrangą svarbu įsitikinti ar ji bus tinkama Jūsų stalui, svarbu žinoti jo išmatavimus ir modelį. Derekis.lt asortimente išsirinkite iš plataus masažo stalams skirtų priedų pasirinkimo.

    Čia galite įsigyti gerai žinomo gamintojo Juventas prekes, kuris specializuojasi masažo stalų, jų priedų ir kitos reabilitacijai skirtos produkcijos gamyba. Juventas yra viena iš pirmaujančių Lenkijos reabilitacijos įrangos gamintoja. Vengrija, Slovakija, Italija ir Rumunija yra tik keletas iš daugelio Europos šalių, kuriose Juventas produkcija yra parduodama tūkstančiams patenkintų klientų.